UUDISED JA TEATED

Võtame tööle toimetulekuklassi õpetaja

Hargla Kool võtab tööle toimetulekuklassi õpetaja. Tööle asumine esimesel võimalusel.

Kandidaadile esitatavad nõuded:

Valmisolek ja soov töötada erivajadustega lastega;
vastavus kvalifikatsiooninõuetele (võib olla omandamisel);
hea suhtlemis- ja koostööoskus.

Pakume võimalust töötada väikeses ja koduses koolis Valgamaal, kus on toetavad kolleegid ja toredad lapsed.

Kandideerimisavaldus, CV, haridust ja isikut tõendavate dokumentide koopiad palume saata hiljemalt 8. novembriks 2018. a aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..
Kontaktisik on direktor Juta Kond, tel 53461955

• Hargla küla, Valga vald, Valgamaa 68014 | tel: 7698721 mob: 53461955 | e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.