UUDISED JA TEATED

Klassijuhataja:

Ulvi Reinumägi

HARGLA KOOL PAKUB TÖÖD

Ootame 2019/2020 õppeaastast oma meeskonda matemaatika-, füüsika-, ajaloo-, ühiskonna- ja geograafiaõpetajat.

Pakume võimalust töötada väikeses ja koduses koolis Valgamaal.

Kandideerimisavaldus, CV, haridust ja isikut tõendavate dokumentide koopiad palume saata hiljemalt 21. juuniks 2019. a aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Kontaktisik on direktor Juta Kond, tel 53461955

Tasuta tegevused ja lõunasöök vähekindlustatud peredest Valga valla lastele

Suvisel koolivaheajal pakutakse tasuta tegevust ja lõunasööki vähekindlustatud peredest Valga valla lastele.

KUULUTUS

Gaia haridusteemaline vestlusõhtu Hargla Koolis 4. juunil kell 17.30

Hargla Koolile on tehtud ettepanek luua Gaia hariduse põhimõtteid järgiv klass.

Kui Sinu lapsele sobib looduses õppimine, pärimuskultuur, meeskonnatöö, projektõpe ning muud aktiivõppemeetodid, tule osale meie vestlusõhtul!

Vestlusringis tuleb jutuks Gaia hariduse klassi mõtted, ootused ja ideed Hargla Koolis.

Kõik huvilised on oodatud kuulama, kaasa mõtlema ja rääkima!

Kontakt: Jandra Mölder
(+372) 57 404 717

Aasta ettevõtlusõpetaja 2019 on Marek Mekk

Hargla koolipere tänab Marekit.

Junior Achievement Eesti nimel andis direktor Kersti Loor teada, et aasta ettevõtlusõpetaja 2019 on Marek Mekk. Marek juhendas sel aastal Hargla Kooli edukat minifirmat R-golf, lisaks kaht õpilasfirmat Valga Gümnaasiumis ja üht minifirmat Tankla noortekeskuses.

Kersti Loor: "Meil ei jätku sõnu kirjeldamaks kõike seda, mida Marek on ettevõtlusõppe heaks Valgamaal teinud ja seda juba kaks aastakümmet. Ta on innustaja ja käimatõmbaja, kes suudab igas rüblikus äratada vastutustunde ja teotahte. Ta on oma õpilastele rohkem eeskuju ja sõber kui range õpetaja. Mareki teadmistest ja entusiasmist on kasu saanud õpilased ja õpetajad ka väljastpoolt Valgamaad. Ta on koolitanud õpetajaid üle Eesti ning käib regulaarselt toetamas õpilasi Tartumaa mentorklubis."

• Hargla küla, Valga vald, Valgamaa 68014 | tel: 7698721 mob: 53461955 | e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.