UUDISED JA TEATED

Lasteaia jõulupidu 18. detsembril kell 15 koolimajas ja kooli jõulupidu 19. detsembril kell 18 Hargla Maakultuurimajas

Lasteaia jõulupidu toimub 18. detsembril kell 15 koolimajas.

Kooli jõulupidu toimub 19. detsembril kell 18 Hargla Maakultuurimajas. Jõulupeole saab tulla liinibussiga. Kell 17.30-18.00 saab jõuluteemalise fotoseina juures teha perega ja sõpradega fotosid. Pärast jõulupidu tehakse ühised klassifotod koos jõuluvanaga.

30. oktoobril toimub koolipäev HARGLA MAAKULTUURIMAJAS

Kolmapäeval, 30. oktoobril, toimub Hargla Kooli koolipäev sõltumata sellest, kas elektrit on või ei ole, HARGLA MAAKULTUURIMAJAS.

Kõik õpilased tulevad hommikuse bussiga kultuurimajja.

Võimalusel võtke kaasa vahetusjalanõud või pange jalga soojemad sokid.

Tunnid algavad kell 8.40. Kõik vajaminevad õppevahendid, mis on kodus, võtta kaasa.

Tunnid toimuvad spetsiaalse tunniplaani järgi.

Lisaks läheme Mõniste Talurahvamuuseumi, kus toimub vana-aja koolipäeva programm.

Hargla Kooli lastevanemate koosolekute ajad: koolis 25.09.2019 ja lasteaias 26.09.2019

Lastevanemate üldkoosolek toimub 25. septembril 2019 kell 17.30
Päevakorras:
ülevaade koolielust
hoolekogu esindajate valimine
arengukava arutelu
võimalik vestelda õpetajatega ja klassijuhatajatega.

Lasteaia lastevanemate koosolek toimub 26. septembril 2019 kell 13.10
Päevakorras:
Ülevaade lasteaia tegemistest ja plaanidest
hoolekogu esindaja valimine
arengukava arutelu

Vanavanemate päeva tähistamine 09.09.2019

Esmaspäeval tähistasid Hargla Kooli 1.-4. klassi õpilased vanavanemate päeva. Külas olid Hargla tantsumemmed. Õpilased lugesid luuletusi vanaemast.
Memmed jutustasid ja näitasid pilte oma kooliajast ning esinesid tantsudega.
Ühiselt söödi kooki, mängiti ringmänge. Memmed õpetasid lastele ühe naljamängu.
Oli tore ja lustlik hommik.

Hargla Kooli esimese koolipäeva aktus toimub 02. septembril 2019 kell 9.00 koolimajas

Alustame uut õppeaastat aktusega 2. septembril kell 9.00

Pärast aktust ja klassijuhatajaga kohtumist lähevad 1. klassi õpilased koju järgmiseid koolipäevi ette valmistama.

Teistel õpilastel jätkub tavapärane koolipäev.

Kaasa võtta õppetarbed ja vahetusjalanõud.

• Hargla küla, Valga vald, Valgamaa 68014 | tel: 7698721 mob: 53461955 | e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.